DİREKSİYON EĞİTİMİ

Direksiyon Eğitimi Merkezi - İstanbul

REFERANSLARIMIZ

Bizim referanslarımız yetiştirdiğimiz eski öğrencilerimiz. Karar vermekte zorlanıyor musunuz ? Lütfen çekinmeden arayın eski öğrencilerimizi.
1-Emre Bey : ( Pazarlama-Satış Müdürü ) : Kamil Öğretmen Emre Bey ile gültepe , osmanbey , sanayi mah, şişli, kurtuluş gibi zor semtlerde çalıştılar. Belki inanmsı güç ama, Emre bey 2 gün gibi çok kısa bir sürede manuel vitesli aracıyla trafiğe çıkabilecek düzeye geldi .
2-Ceyhun Bey ( Turkcell ) : Gerçekten çok aşırı trafik fobisi vardı. Bi okadar da azimli bir öğrenciydi. Yılmak bilmedi, azmetti ve kazandı. Etiler gibi sokakları dar, yokuşları bol, zor bir bölgede oturuyordu. Ama 20 dersin sonunda, şimdi mükemmel bir şoför.
3-Semra Hanım ( Garanti Bankası ) : Semra hanımında çok aşırı paniği vardı. Vitesleri sürekli karıştırırdı. Yokuşlardan, önündeki arabanın durmasından, virajlardan, dönüşlerden çok aşırı derecede korkardı. Ama şimdi mükemmel bir şoför.
4-Duygu Hanım ( Üniversite Öğrencisi ) : Duygu hanım bizden önce bir bayan direksiyon öğretmeni nden 6 saat boyunca özel direksiyon eğitimi almış. Direksiyon hocası son derece ciddiyetsiz, elinden sigara ve kola düşmeyen bir bayan direksiyon hocası imiş. Duygu hanım araba kullanırken, direksiyon hocası direksiyon dersi süresince cep telefonuyla konuşup durmuş. Üç gün süresince sadece dümdüz yolda gidip durmuşlar. Duygu hanım bize geldiğinde sıfırdı. Ne yazıkki 3 günü boşa geçmişti. Kamil Öğretmen daha ilk derste kendisini trafiğe atınca bocaladı , dönüşleri yapamadı, frene dahi basamadı. Çünkü hep kolay yollarda gezmeye alışmıştı. Zamanı ve parası boşa gitmişti.Biz öğrencilerimizi hep zor yollara alıştırır, mükemmeli hedefleriz. Duygu Hanım 5 günde iyi bir şoför oldu.
5. Selçuk Bey ( Muhasebe Müdürü ) Ehliyetini alalı nerdeyse 10 yıl olmuş ama ailesinde araba olmadığı için pratik yapma şansı hiç olmamış. 10 saat direksiyon eğitimi sonrasında şimdi iyi bir şoför.
6. Gürhan Bey ( Firma sahibi ) Ehliyeti vardı ama araba kullanma konusunda gerçekten sıfırdı. Ticari araç kullanacağından manuel vitesli araçla direksiyon eğitimi almak istedi. 15 günlük özel direksiyon dersi nden sonra tüm arkadaşları aynen şöyle dedi.'' Bu kadar kısacık bir sürede 20 yıllık bir şoförün deneyimine ulaşmışsın ''.

Direksiyon Dersi