Direksiyon Kursu

Direksiyon Kursu

Direksiyon Kursu nu üst üste her gün mü alayım, yoksa günlere yayarak mı almalıyım?
Özel Direksiyon Dersi almak için uygun zamanı seçmelisiniz. Çalışan bir birey iseniz, akşam yorgun işten gelip birde araç kullanmak stesten başka birşey kazandırmaz size. Özellikle akşam trafiğin yoğun olduğu saatlerde acemi bir öğrenci trafiğe çıkmaktan kaçınmalı. Acemi bir öğrenci için en doğru saatler hafta içi 10 - 16 arasıdır. Yada 20-24 arasıdır. En doğru günler ise hafta sonlarıdır. Bilgilerin taze kalması için, arayı fazla soğutmadan direksiyon kursu alınmalıdır.

Direksiyon Dersi

direksiyon dersi

Hafta içi oldukça yoğun çalışıyorum. Hafta sonları veya haftaiçi mesai saati sonraları direksiyon kursu alabilir miyim
Öğrencilerimizin büyük çoğunluğu çalışan hanımlar yada beyler oldukları için, hafta sonu (cumartesi ve pazar ) ve hafta içi 08.00 - 23.00 e kadar Direksiyon Eğitimi hizmeti vermekteyiz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Uzman kadrosuyla Eğitim de kalite ve güveninizin eseri.
Telefon = 0537 454 30 23
e-posta : direksiyonmerkezi@hotmail.com

Özel Direksiyon Dersi

Direksiyon Eğitimi

Öğrencilerimiz evimizden gelip bizi alabilir misiniz ? diye soruyorlar :
Hayır. Ortak herkesin bildiği bir yerde öğretmenimiz , öğrencisini alıyor. Hatta ilk günler, sizlerin direksiyon kursu vaktinden gitmesin diye, trafiğin daha sakin olduğu bölgelerde buluşuluyor. İstanbul un avrupa yakasının her semtinde Direksiyon Dersi eğitimi veriyoruz. Ancak bölge çok uzak ise direksiyon dersi fiyatları mız farklı oluyor. İstanbul Avrupa yakasında Avcılar, Esenkent, Esenyurt, Beylikdüzü, Başakşehir, Bahçeşehir, Göktürk, Sarıyer ....vs gibi uzak ilçelerimize ayağınıza kadar hizmeti getiriyoruz fakat direksiyon kursu ücretleri miz biraz daha pahalıdır. Daha detaylı bilgi için , telefonla Direksiyon Eğitimi merkezimizi arayıp bilgi alınız.

Direksiyon Eğitimi

özel direksiyon dersi

Direksiyon Eğitimi için randevumu nasıl alacağım ? Merkezinize gelmem gerekli mi ? Parayı peşin mi ödüyorum ?
Haftanın 7 günü Sabah 08.00 - Akşam 23.00 a kadar 0537 454 30 23 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Size bir telefon kadar yakınız. Mesela yarın 11:00-13:00 arası 2 saat özel direksiyon dersi almak istiyorsunuz. Programımıza bakıyoruz eğer o saatte başka bir direksiyon kursu alan öğrencimiz yoksa hemen sizi randevu defterine kaydediyoruz, varsa başka bir saat söylüyoruz şu saatte olsa olur mu diye kabul ederseniz, sizi o saate yazıyoruz ve kararlaştırılan saatte buluşma noktasına geliyoruz. Ödemelerinizi de o gün dersiniz bittiğinde öğretmenimize paket program almadıysanız ödmenizi elden ve nakden yapıyorsunuz.

TRAFİKTE DİREKSİYON DERSİ

İstanbul da şoför koltuğuna oturmak gerçekten zor iş, çok büyük sorumluluk istiyor. Özellikle siz eğitimli ve kültürlü insanlar iyi biliyorsunuz ki, O koltuğa oturduğunuz zaman kendinizin , sevdiklerinizin ve çevrenizdeki diğer insanların hayatlarından artık siz sorumlu olursunuz. İstanbul Direksiyon Eğitimi Merkezi nden alacağınız Özel Direksiyon Dersi ile biz size kaza yüzü görmeden iyi bir sürücü olmayı , hem kendinizi, hem sevdiklerinizi İstanbul daki trafik teröristlerinden korumayı öğretiyoruz.

Acemi bir sürücü hep şöyle düşünür ; ben aracımı alır, hep sağdan yavaş yavaş giderim. Bu dediğiniz Kütahya, hakkari vs. gibi illerde geçerli olabilir ama İstanbul da olmaz. İstanbul da trafikte kural olmadığını, herkesin acelesi olduğunu, saygının kırıntısının bile olmadığını , 10 kişiden 9 unun şehir magandası olduğunu, kötü bir olay başınıza gelince anlıyorsunuz. Bu vakitte korkunuz ve paniğiniz çoğalıyor, belki de bir daha o şoför koltuğuna bile oturmak istemiyorsunuz. İstanbul trafiğinde kaza yapmanız kaçınılmaz. Düşünün sıfır bir araç almaya karar verdiniz. Arkadaşlarınız size '' aptal mısın sen? Sıfır araç alınır mı ? Nasıl olsa vurup kıracaksın ,çarpacaksın '' diyecekler. Niçin ? Çünkü herkes böyle öğrenmiştir. Başka bir şehirde yaşasaydınız, araba kullanmakta bu kadar zorlanmayacaktınız. İstanbul da kimse kurallara uymaz, (özellikle minibüs, taksi ve otobüs şoförleri ve şirket araçları kullananlar ), İstanbul da tam bir orman kanunu geçerli. Siz yada sevdikleriniz, her an cahil, saygısız, bencil bir trafik teröristinin zararına uğrayabilirsiniz. İstanbul da özel direksiyon dersi eğitimi almadan araba kullanmak gerçekten çok zordur. ''Ben kaza yapmaktan, kendime, sevdiklerime özellikle başka insanlara zarar vermekten çok korkuyorum, bana araba kullanmayı öğretecek uzman bir direksiyon öğretmeni arıyorum '' diyorsanız, emrinize amadeyiz ve size bir telefon kadar yakınız.