Otomatik Vites Direksiyon Dersi

Direksiyon Eğitimi

Özel Direksiyon Dersi

OTOMATİK VİTES Mİ YOKSA MANUEL VİTES Mİ ?
Günümüzde otomatik vites / tiptronik vites araba kullanımı artmıştır. Yeni araba alacaklar ya da arabasını yenileyecekler karar vermekte zorlanıyorlar. Otomatik / Triptonik Vites mi manuel vites mi ? İstanbul trafiğinde otomatik vites manuele göre çok avantajlıdır.
Debriyaj pedalı olmadığı için vites problemi yaşamıyorsunuz, sizin yerinize vitese robotlar atıyor. İşte teknolojinin büyük nimeti.
Yoğun trafikte dur - kalk yaparken aracınızı stop ettirme endişesi yaşamayacaksınız.
Eğer araba kullanmasını yeni öğreniyorsanız, otomatik vites ile direksiyon dersi almanız daha mantıklı. Yakıt tüketimi uzun seyahatlerde otomatik vites ile daha makul seviyelerde olur.
Kesinlikle şu İstanbul trafiğinde otomatik vites büyük bir nimet. Sürüş keyfi yaşamak, strese girmemek istemiyorsanız, kesinlikle otomatik vites diyoruz.
Tiptronik vites araçların dezavantajı ise, debriyaj balatalarının sürekli olarak kullanılması ve biraz daha kısa ömürlü ve pahalı oluşudur.

Direksiyon Kursu
direksiyon dersi

2015 MODEL YARI OTOMATİK TRİPTONİK VİTES DİZEL VOLKSWAGEN POLO 1.4 TDİ
Otomatik vites direksiyon dersi aracımızdır. Direksiyon Hoca mızın tarafında kaza yapmanızı önleyici, güvenlik ve emniyetiniz için özel fren tertibatı vardır. Bu tertibat bizim trafikte kaza yapmamızı önleyecek can yeleğimizdir. Direksiyon Dersi taşıtımız üst düzeyde ve tam güvenlik donanımlıdır ( Çift fren tertibatlı, erken uyarı sistemli , ABS , EBD , ESP , 8 hava yastıklı vs ...... ) ve bakımları muntazam olarak yapılmaktadır. Sadece ehliyeti olan öğrencilerimize kullandırıyoruz. Sanırız, fazla söze gerek yok. Sizlere verdiğimiz değeri taşıtlarımıza bakınca hemen anlarsınız.

Trafikte Direksiyon Dersi
Direksiyon Eğitimi

2015 MODEL MANUEL VİTES VW POLO 1.4 TDİ
Dizel manuel vites özel direksiyon dersi aracımızdır. Direksiyon Hoca mızın ayağının altında , sizlerin kaza yapmanızı ve zarar görmenizi önlemek için özel fren tertibatı bulunmaktadır. Bu fren tertibatı yoğun İstanbul trafiğinde belki de sizlerin hayatını kurtaracak can yeleğidir. Direksiyon Eğitimi taşıtımız kaliteli, son model ve tam güvenlik donanımlıdır ( Çift fren tertibatlı, ABS li, ESP li ve 4 hava yastıkl ) ve bakımları muntazaman yapılmaktadır. Ehliyet sınavlarına girecek öğrencilerimize gelirken aracımızın üstünde SÜRÜCÜ ADAYI levhası bulunmaktadır. Ehliyeti olan öğrencilerimiz de bu ibare ve yazıları bulundurmayız. Direksiyon Dersi araçlarımız T.C. MEB Sürücü Kursu yönetmeliği ve T.C. EGM Trafik Müdürlüğü ve T.C. KGM mevzuatına uygun ve resmi belgelidir.

Sürüş Dersi
özel direksiyon dersi

2015 MODEL YARI OTOMATİK TRİPTONİK VİTES DİZEL VOLKSWAGEN POLO 1.4 TDİ DSG
Tiptronik vites otomatik vites aracımızdır. Direksiyon Öğretmeni mizin tarafında kaza yapmanızı önleyici , güvenliğiniz ve emniyetiniz için fren tertibatı vardır. Aracımız güvenlik donanımlıdır ( Çift fren tertibatı , ABS , ESP , 4 hava yastığı vs. ) . Sadece ehliyeti olan öğrenciler kullanabilir. Otomatik vites direksiyon dersi ile sürüş keyfi yaşamaya sizi davet ediyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Uzman kadrosuyla Eğitim de kalite ve güveninizin eseri.
Telefon = 0537 454 30 23
e-posta : direksiyonmerkezi@hotmail.com

ÖZEL DİREKSİYON DERSİ

İstanbul da şoför koltuğuna oturmak gerçekten zor iş, çok büyük sorumluluk istiyor. Özellikle siz eğitimli ve kültürlü insanlar iyi biliyorsunuz ki, O koltuğa oturduğunuz zaman kendinizin , sevdiklerinizin ve çevrenizdeki diğer insanların hayatlarından artık siz sorumlu olursunuz. İstanbul Direksiyon Eğitimi Merkezi nden alacağınız Özel Direksiyon Dersi ile biz size kaza yüzü görmeden iyi bir sürücü olmayı , hem kendinizi, hem sevdiklerinizi İstanbul daki trafik teröristlerinden korumayı öğretiyoruz.

Acemi bir sürücü hep şöyle düşünür ; ben aracımı alır, hep sağdan yavaş yavaş giderim. Bu dediğiniz Kütahya, hakkari vs. gibi illerde geçerli olabilir ama İstanbul da olmaz. İstanbul da trafikte kural olmadığını, herkesin acelesi olduğunu, saygının kırıntısının bile olmadığını , 10 kişiden 9 unun şehir magandası olduğunu, kötü bir olay başınıza gelince anlıyorsunuz. Bu vakitte korkunuz ve paniğiniz çoğalıyor, belki de bir daha o şoför koltuğuna bile oturmak istemiyorsunuz. İstanbul trafiğinde kaza yapmanız kaçınılmaz. Düşünün sıfır bir araç almaya karar verdiniz. Arkadaşlarınız size '' aptal mısın sen? Sıfır araç alınır mı ? Nasıl olsa vurup kıracaksın ,çarpacaksın '' diyecekler. Niçin ? Çünkü herkes böyle öğrenmiştir. Başka bir şehirde yaşasaydınız, araba kullanmakta bu kadar zorlanmayacaktınız. İstanbul da kimse kurallara uymaz, (özellikle minibüs, taksi ve otobüs şoförleri ve şirket araçları kullananlar ), İstanbul da tam bir orman kanunu geçerli. Siz yada sevdikleriniz, her an cahil, saygısız, bencil bir trafik teröristinin zararına uğrayabilirsiniz. İstanbul da özel direksiyon dersi eğitimi almadan araba kullanmak gerçekten çok zordur. ''Ben kaza yapmaktan, kendime, sevdiklerime özellikle başka insanlara zarar vermekten çok korkuyorum, bana araba kullanmayı öğretecek uzman bir direksiyon öğretmeni arıyorum '' diyorsanız, emrinize amadeyiz ve size bir telefon kadar yakınız.