Özel Direksiyon Dersi

DİREKSİYON EĞİTİMİ MERKEZİ - İSTANBUL

Uzman kadrosuyla Eğitim de kalite ve güveninizin eseri.
Telefon = 0537.454.30.23

Trafikte Direksiyon Dersi
Özel Direksiyon Dersi

EHLİYET ALALI YILLAR OLDU, fakat ben bir türlü cesaretimi toplayıpta, direksiyonun başına geçemedim. İstanbul trafiğinde araba kullanmaya inanın çok korkuyorum. En büyük korkularım trafik bir anda durduğunda mesela kırmızı ışıkta , ya arabayı tekrar kaldıramazsam, ya caddenin ortasında stop ettirirsem. Ya çııkmaz sokağa girersem, sonra da geri geri gitmek zorunda kalırsam. Park etmek zaten en büyük korkum, ondan hiç bahsetmek dahi istemiyorum. Korkularımdan biri de , dar yerlerden nasıl geçicem, ya dar yolda karşıdan kamyon gelirse, ne yapcam ? Bende panik atak var, heyecandan debriyajla gaz olayını bir türlü ayarlayamıyorum ! bu yüzden Özel Direksiyon Dersi almak istiyorum.

Devamı
Sürüş Dersi
direksiyon dersi

YENİ BİR İŞ BAŞVURUSU YAPTINIZ ve işyerine bilmediğiniz halde, sırf işi kaçırmamak için '' EVET ARABA KULLANMAYI BİLİYORUM , İstanbul şehiriçi trafiğinde araba kullanabilirim. '' dediniz. Ve şimdi kısa sürede araba kullanma nasıl öğrenirim diye kara kara düşünüyorsunuz ve Direksiyon Hocası arıyorsunuz !. Çok acil olarak Özel Direksiyon Dersi Eğitimi almaya karar verdiniz !!

Devamı
Araba Kullanma Dersi
Direksiyon Eğitimi

''BEN ARABA KULLANMA DA SIFIR DEĞİLİM. Ama bazı konularda kendimi eksik hissediyorum. Örneğin geri geri gitme sıkıntı yaşıyorum. Özellikle dar yerlerde geri geri gidemiyorum. Karşıma kamyon gibi büyük araç çıkınca panik yapıyorum, halen büyük araç korkumu atlatamadım. Hele aracımı 2 araba arasına paralel park etmeyi bir türlü beceremiyorum. Yokuşlar ise benim en büyük korkum. Yokuşta arabayı kaldırırken kaydırıyorum , arkamda arabalar bekliyo haliyle kalkmam lazım (ışıklarda vs.) , kaydırıcam korkusu ile panik yapıyorum , bocalıyorum stop ettiriyorum arabayı..'' diyorsunuz ve kendinizi eksik hissettiğiniz bu konularda profesyonel birisinden destek almak için özel direksiyon eğitimi almaya karar verdiniz.

Devamı
Otomatik Vites Özel Direksiyon Dersi
özel direksiyon dersi

Yaşınızı henüz doldurmadınız ve ehliyetiniz de yok. Yada EHLİYET ALMAK İÇİN BİR SÜRÜCÜ KURSU NA DEVAM EDİYORSUNUZ, çok yakında da direksiyon sınavınız var. Sürücü Kursu yeteli eğitim vermedi size ve kendinizi oldukça yetersiz hissediyorsunuz. Üstelik ya direksiyon sınavında başarısız olursam diye korkunuz artmaya başladı. Ehliyet almayı garantilemek istiyorsunuz ve Özel Direksiyon Dersi almaya karar verdiniz ve Özel Direksiyon Kursu araştırıyorsunuz !

Devamı

Direksiyon Dersi

İstanbul da şoför koltuğuna oturmak gerçekten zor iş, çok büyük sorumluluk istiyor. Özellikle siz eğitimli ve kültürlü insanlar iyi biliyorsunuz ki, O koltuğa oturduğunuz zaman kendinizin , sevdiklerinizin ve çevrenizdeki diğer insanların hayatlarından artık siz sorumlu olursunuz. İstanbul Direksiyon Eğitimi Merkezi nden alacağınız Özel Direksiyon Dersi ile biz size kaza yüzü görmeden iyi bir sürücü olmayı , hem kendinizi, hem sevdiklerinizi İstanbul daki trafik teröristlerinden korumayı öğretiyoruz.

Acemi bir sürücü hep şöyle düşünür ; ben aracımı alır, hep sağdan yavaş yavaş giderim. Bu dediğiniz Kütahya, hakkari vs. gibi illerde geçerli olabilir ama İstanbul da olmaz. İstanbul da trafikte kural olmadığını, herkesin acelesi olduğunu, saygının kırıntısının bile olmadığını , 10 kişiden 9 unun şehir magandası olduğunu, kötü bir olay başınıza gelince anlıyorsunuz. Bu vakitte korkunuz ve paniğiniz çoğalıyor, belki de bir daha o şoför koltuğuna bile oturmak istemiyorsunuz. İstanbul trafiğinde kaza yapmanız kaçınılmaz. Düşünün sıfır bir araç almaya karar verdiniz. Arkadaşlarınız size '' aptal mısın sen? Sıfır araç alınır mı ? Nasıl olsa vurup kıracaksın ,çarpacaksın '' diyecekler. Niçin ? Çünkü herkes böyle öğrenmiştir. Başka bir şehirde yaşasaydınız, araba kullanmakta bu kadar zorlanmayacaktınız. İstanbul da kimse kurallara uymaz, (özellikle minibüs, taksi ve otobüs şoförleri ve şirket araçları kullananlar ), İstanbul da tam bir orman kanunu geçerli. Siz yada sevdikleriniz, her an cahil, saygısız, bencil bir trafik teröristinin zararına uğrayabilirsiniz. İstanbul da özel direksiyon dersi eğitimi almadan araba kullanmak gerçekten çok zordur. ''Ben kaza yapmaktan, kendime, sevdiklerime özellikle başka insanlara zarar vermekten çok korkuyorum, bana araba kullanmayı öğretecek uzman bir direksiyon öğretmeni arıyorum '' diyorsanız, emrinize amadeyiz ve size bir telefon kadar yakınız.